• Yeni Kız
3.2 L Ultrasonik Temizleyici, Paslanmaz Çelik Temizleme Makinesi, Dijital ekran Zamanlı ısıtma ile, Gözlük için, saatler, elektronik Diş Araçları(ABD Plug)

3.2 L Ultrasonik Temizleyici, Paslanmaz Çelik Temizleme Makinesi, Dijital ekran Zamanlı ısıtma ile, Gözlük

₺ 191.97

Geniş Uygulama : Bu ultrasonik temizleyici çok işlevlidir, mücevher, gözlük, kondansatör, PC kartı, dövme makinesi, laboratuar ekipmanları,kontakt lensler, saatler vb.Için çözeltiyi temizlemek için kullanılabilir.Büyük Kapasite : Bu ultrasonik temizleme makinesi, ısıya dayanıklı ve korozyona dayanıklı paslanmaz çelikten imal edilmiştir ve günlük ihtiyaçlarınızı karşılayan 3.2 L büyük kapasiteye sahiptir.Otomatik ısıtma Fonksiyonu : Değerli nesnelerden kir, yağ lekeleri ve tozu temizlemek için kullanılabilen otomatik sabit sıcaklık ısıtma cihazı ile donatılmıştır.Yüksek Kaliteli Malzeme : Yüksek kaliteli ultrasonik titreşim kafası ile, karmaşık yapıya veya düzensiz şekle sahip küçük nesneleri temizleyebilir ve güçlü temizleme kabiliyetine sahiptir.Kullanımı Kolay : Bu ultrasonik temizleme makinesinin kullanımı çok kolaydır, sadece tankın içine su ekleyin, tankın içinde işaretlenmiş en yüksek su seviyesi ölçeğine bakın, ardından nesneleri, önceden ayarlanmış zamanlayıcıyı koyun ve ultrasonik temizleme işlevini açın, orta temizlik maddesi ve isteğe bağlı sıcaklık ön ayarı.Nasıl Kullanılır : 1. Sıcak su ile doldur, ya da eklenecek çözüm temizlenmesi gerekiyor en yüksek sınırı altında su ve belli bir miktar dokunun.Benzin vb. Gibi yanıcı sıvıları kullanırken. ısı yok!Uzun süreli ultrasonik titreşim, sıvının sıcaklığının yükselmesine neden olur, yangının önlenmesine dikkat edin! 2. Fişi prize takın 3. Eşyaları temizlemek için su haznesine koyun 4. İş bittiğinde, gücü kapatın Şartname : Öğe Türü : Ultrasonik Temizleyici Temizleyici Boyutu : Yaklaşık. 25x15x23 cm / 9.8x5. 9 x 9.1 in İç Tank Boyutu : Yaklaşık. SOLAR Zaman : 0-30 dakika Isıtma Aralığı : Oda sıcaklığı~80° Uygulama : Doğruluk elektronik, boya, filtrasyon sistemi, saatler, cam, metal, mücevher, tıbbi ekipman tasarım ve diğer sanayi 24 x 13,5 x 10 cm / 9.4 x 5.3 x Su Tankı Kapasitesi 3.9 : 3.2 L Ürün Malzeme : Paslanmaz Çelik Ultrasonik Güç : 90 W Ultrasonik Frekans : 40 k Hz Isıtma Gücü : .Paket listesi : 1 x Ultrasonik Temizleyici 1 x Kullanım Kılavuzu 1 x Temizleyici Kapağı 1 x Güç Kablosu 1 x Sepet.

Anahtar Özellikler

Item Type:
Ultrasonic Cleaner
Cleaner Size:
Approx. 25 x 15 x 23cm / 9.8 x 5.9 x 9.1in
Inner Tank Size:
Approx. 24 x 13.5 x 10cm / 9.4 x 5.3 x 3.9in
Water Tank Capacity:
3.2L
Product Material:
Stainless steel
Ultrasonic Power:
120W
Ultrasonic Frequency:
40KHz
Heating Power:
100W
Time:
0-30min
Heating Range:
Room temperature~80℃
Application:
Accuracy electronics, paint, filtration system, clocks and watches, glass, metal, jewelry, medical equipment design and other industries.
Package List:
1 x Ultrasonic Cleaner :
1 x User Manual :
1 x Cleaner Cover :
1 x Power Cord :
1 x Basket :

Bu kadar sever alıcılara