• Yeni Kız
NYSJTYD Suya Dayanıklı Polar Astarlı Tekerlekli Sandalye Battaniyesi, Tekerlekli Sandalye Battaniyesi, Rahat Tekerlekli Sandalye Örtüsü, Alt Gövde için Fermuarlı Tekerlekli Sandalye Isıtıcı Kapağı, Rahat Sıcak Bacak ve Alt Gövde

NYSJTYD Suya Dayanıklı Polar Astarlı Tekerlekli Sandalye Battaniyesi, Tekerlekli Sandalye Battaniyesi, Rahat

₺ 248.97

【Comfortable】 : Hafif tekerlekli sandalye battaniyesi Polar Astar, Su Geçirmez Dış Kabuk, Tam Uzunlukta Kolay Halka Çekme Fermuarı, Çoğu Manuel Tekerlekli Sandalyeye Uyacak şekilde Tasarlanmıştır,Bu soğuk günler, kış, ilkbahar için mükemmeldir. Practic【Pratiklik】 : Bu Tekerlekli sandalye Battaniyesi, duyusal sorunlar için çok kısıtlayıcı olmadan rahatlatıcı, tekerlekli sandalye kullanıcısının ihtiyaçları göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır. 【Taşıması Kolay】 : Alt gövde için uyku tulumu görevi gören Fermuarlı Tekerlekli Sandalye Battaniyesi, vücuda fazladan çekilmez, taşıması kolaydır ve gelir. Design【Tasarım】 : Ekstra sıcaklık ve konfor için arka panel ile birlikte paketlenebilir Tekerlekli sandalye Battaniyesi.Zip kapatma tasarımı, kolay koymak / çıkarmak.Büyük Boy. ✔ 【Sağlam ve Dayanıklı】 : En soğuk havalarda bile sıcak kalır, böylece Kalınlaşmış Tekerlekli sandalye battaniyesi kan dolaşımına yardımcı olur ve her egzersizin daha kolay ve daha az ağrılı olmasını sağlar.Tekerlekli sandalye Battaniyesi, dışarıdayken konfor ve sıcaklık ve elementlerden tam su geçirmez koruma sağlar.Özellik : 1. Tekerlekli sandalye Battaniyesi, Soğuk havalarda alt gövdeyi sıcak ve rahat tutmak için astarlı kalın, peluş battaniye. 2. Fermuarlı Tekerlekli Sandalye Battaniyesi, sıcak bir peluş ve kullanımı kolay bir merkezi fermuara sahiptir.Ekstra sıcaklık ve konfor için arka panel ile tamamlayın. 3. Sıcak battaniye Bakımı kolay, atmak soğuk suda elle veya makine ile yıkanabilir, kurumaya asılabilir Şartname : ürün : tekerlekli sandalye battaniyesi Malzeme : Kuzu yünü Renk : Mavi Ağırlık : 850g Ambalaj listesi : Tekerlekli sandalye battaniyesi*1 Notlar : 1.Fotoğraftaki ürünün rengi, farklı çekim ve ışık ekranı nedeniyle gerçek üründen biraz farklı olabilir. 2.Ürünün boyutu manuel olarak ölçülür ve kaçınılmaz olarak normal aralıkta olan ve normal kullanımı etkilemeyen 1-3 mm'lik bir hata olacaktır.Lütfen anlayın.

Anahtar Özellikler

product :
Wheelchair Blanket
Material:
Lamb wool
Color:
Blue
Weight:
850g
Packing list: :
Wheelchair Blanket*1 :
Notes :
1.The color of the product in the photo may be slightly different from the actual product due to the different shooting and light display. :
2.The size of the product is manually measured, and inevitably there will If Be an error of 1-3mm, which is within the normal range and does not affect the normal use. Please understand. :

Bu kadar sever alıcılara