• Yeni Kız
prapront Yarasa Cadı Hayalet Kabak Kafatası Özelleştirilmiş Yuvarlak Köpek Etiketleri Pet KIMLIK Etiketleri Kişiselleştirilmiş Moda Köpek Etiketleri ve Kedi Etiketleri Özelleştirilebilir Metin Çift Taraflı Baskı

prapront Yarasa Cadı Hayalet Kabak Kafatası Özelleştirilmiş Yuvarlak Köpek Etiketleri Pet KIMLIK Etiketleri

₺ 297.00

Bu yuvarlak köpek etiketleri, köpekler ve kediler için kişiselleştirilmiş evcil hayvan kimlik etiketleri için kullanılır.Metin açıktır, böylece evcil hayvanınızın kişiliğine uyacak şekilde özelleştirilmiş bir evcil hayvan etiketi seçebilirsiniz.Evcil hayvan etiketinizi daha da kişiselleştirmek için seçebileceğiniz çeşitli desen ve renkler vardır.Köpekleriniz ve kedileriniz için mükemmel-dayanıklılık ve kalite açısından çinko alaşımlı etiketlerimiz en aktif olanlar için uygundur pets.To tüm evcil hayvan kimlik ürünlerimizi görüntüleyin.Çinko alaşımı sağlam ve dayanıklıdır, giyilmesi kolay değildir ve daha uzun ömürlüdür ve inceltilmez veya kırılmaz.Cilalı ayna yüzeyindeki baskı berraktır ve renk değiştirmez.Köpek etiketi üzerinde KİMLİK etiketi net bir yazı var.Büyük etiketin çapı yaklaşık 1.2 * 1.5 inches.It evcil hayvanınızın tüm önemli bilgileri için yeterli alan sağlar.Etiketin ön tarafında en çok satır bulunur.Lütfen sipariş sipariş için Yönergeleri takip eder.Sipariş : Kişiselleştirilmiş bilgilerinizi etikete eklemek için Şimdi Özelleştir'i tıklatın.Kişiselleştirirken, ön ve arkayı seçerek her iki taraftaki metni temizle'yi seçebilirsiniz.Yalnızca bilgilerinizi doldurduktan sonra alışveriş sepetine ekleyin.Malzeme : Çinko Alaşımı Şekil : Yuvarlak Özellikler : 1.2*1.5 inç, bu özel pet etiketleri yüksek kaliteli çinko alaşımından yapılmıştır.Evcil hayvan etiketleri Kişiselleştirilmiş evcil hayvan kimlik etiketleri sıkıca bağlanır.Bu kişiselleştirilmiş pet İD etiketleri sıkıca kedi ya da köpek yaka üzerinde sabit olacak şekilde tasarlanmıştır.Her etiket ayrıca evcil hayvanınızın yakasına kolayca takılabilen açık bir halka ile donatılmıştır.Devam et.Bu kişiselleştirilmiş etiketler, birden fazla evcil hayvanı olan aileler için idealdir.Hayvan dostlarımız ister bize eşlik etsinler ister kaybolsunlar, onları tanıyabilmek onların güvenli bir şekilde geri dönmelerini sağlamak için gerekli bir koşuldur.Köpekleriniz ve kedileriniz için mükemmel-dayanıklılık ve kalite açısından paslanmaz çelik etiketlerimiz en aktif evcil hayvanlar için uygundur.Tüm evcil hayvan kimlik ürünlerimize göz atın.

Anahtar Özellikler

1.2*1.5 inches, these custom pet tags are made of high-quality zinc alloy. Pet tags Personalized pet ID tags are firmly connected. These personalized pet ID tags are designed to be firmly fixed on the collar of your cat or dog. Each tag is also equipped with an open ring, which can be easily attached to the collar of your pet. Go on :
. These personalized tags are ideal for families with multiple pets. Whether our animal friends accompany us out or get lost, being able to recognize them is a necessary condition to ensure their safe return. :
Perfect for your dogs and cats-in terms of durability and quality, our stainless steel tags are suitable for the most active pets. Check out all our pet ID products. :

Bu kadar sever alıcılara