• Yeni Kız
Newmind Kompakt CO2 Metre, Sıcaklık Nem Monitör CO2 Dedektörü, Kapalı CO2 Alarm, karbon Dioksit Monitör NDIR Sensörü için Ev, Depo, İşyeri-Gümüş

Newmind Kompakt CO2 Metre, Sıcaklık Nem Monitör CO2 Dedektörü, Kapalı CO2 Alarm, karbon Dioksit Monitör

₺ 155.37

* Yaygın olarak kullanılan ve pratik, insan sayısını kontrol etmek ve çapraz enfeksiyon riskini önlemek için popülasyondaki CO2 konsantrasyonunu tespit etmek için önleme ve kontrol için kullanılır. * Düşük akım tüketimi, uzun bekleme ömrü. * Ürün kompakt boyuttadır ve taşıması kolaydır.Arkadaki havalandırma delikleri, etkili algılama sağlamak için sadece hava ile makine arasındaki konveksiyonu hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda ince ısı dağılımı etkisi sağlar. * Ürünün kalibrasyona ihtiyacı yoktur, başlangıç test edilebilir, karbondioksitin doğru tespiti, sera tarımında tarımsal üretim, üretim deposu, laboratuvar, aile vb. * LCD sıvı kristal ekran yoğunluğu.Biz kaliteli ve fiyat ile ürün satmak.Müşterilerden gelen her geri bildirime büyük önem veriyoruz.Mağazamızda almak ve satın almak hoş geldiniz.Açıklama : - LCD sıvı kristal ekran yoğunluğu. - Düşük akım tüketimi, uzun bekleme ömrü. - Ürün kompakt boyuttadır ve taşıması kolaydır.Arkadaki havalandırma delikleri, etkili algılama sağlamak için sadece hava ile makine arasındaki konveksiyonu hızlandırmakla kalmaz, aynı zamanda ince ısı dağılımı etkisi sağlar. - Ürünün kalibrasyona ihtiyacı yoktur, başlangıç test edilebilir, karbondioksitin doğru tespiti, sera tarımında tarımsal üretim, üretim deposu, laboratuvar, aile vb. - Yaygın olarak kullanılan ve pratik, insan sayısını kontrol etmek ve çapraz enfeksiyon riskini önlemek için popülasyondaki CO2 konsantrasyonunu tespit etmek için önleme ve kontrol için kullanılır.Şartname : -Malzeme : plastikboyut tablosu : Çap : 81mm / 3.19 inç ,Yükseklik : 33mm /1.30 inçpaket İçeriği : 1 adet CO2 monitörnot : Lütfen manuel ölçüm nedeniyle 1-3mm ölçüm sapmasına izin verin.Nedeniyle farklı monitör ve ışık etkisi,öğenin gerçek renk biraz farklı olabilir renk resimlerin gösterdi.Teşekkürler!.

Anahtar Özellikler

- Material:
Plastic
Size Chart:
Diameter:
81mm / 3.19inch ,Height
Package Includes:
1 Piece CO2 Monitor :
Please allow 1-3mm measuring deviation due to manual measurement. :
Due to the different monitor and light effect,the actual color of the item might be slightly different from the color showed on the pictures.Thank you! :

Bu kadar sever alıcılara