• Yeni Kız
7 Katlı Ayakkabı Rafı, toz Geçirmez Basit depolama Rafı Çekmeceli Banyo Koridor Giriş Yerden Tasarruf Sağlar 100X20X120 cm, D-J

7 Katlı Ayakkabı Rafı, toz Geçirmez Basit depolama Rafı Çekmeceli Banyo Koridor Giriş Yerden Tasarruf Sağlar

₺ 129.57

Depolama alanından tasarruf edin Erkekler ve kadınlar için uygun, 7 katlı ayakkabı rafı (100x20x120cm), çekmeceli, yerden tasarruf sağlayan, 32 çift ayakkabı barındırabilir.Yüksek kaliteli bambudan yapılmıştır.İyi yapılmış yapılar uzun süre kullanılabilir.Daha fazla ağırlığa dayanabilir ve nesnelerin boşluktan düşmesini önleyebilir.Montajı kolay : basit montaj ve disassembly.It ayrıca temizlenmesi çok kolaydır.Yerden tasarruf : Bu dayanıklı ayakkabı kapağı, ayakkabılarınızı düzenli ve düzenli hale getirir, böylece ayakkabılarınız görülemez ve odanız temizdir.Çok yönlülük : Bodrum katında, yatak odasında, çocuk odasında, çatı katında veya kampta olsun, istediğiniz yere koyabilirsiniz like.It ayakkabılarınızı çok iyi koruyacaktır.Bu ayakkabı rafı dayanıklı malzeme konektörlerinden yapılmıştır.Bu, ayakkabılarınızı saklamak için iyi bir raftır, kapınız, giriş geçidiniz, çamur odanız, yatak odanız, gardırobunuz vb.Için uygundur.Bu yerden tasarruf sağlayan ayakkabı rafı bir köşeye veya bir salona da yerleştirilebilir.şartname : Adı : ayakkabı raf Renk : beyaz çerçeve Malzeme : woodbased panel Boyutu : 100x20x120 cm Ağırlık : 19 kg Stil : İskandinav tarzı Uygulanabilir insanlar : everyonefeature : 1. Kurulumu ve montajı kolaydır : kurulum sadece birkaç basit adım alır ve birden fazla sökmeden sonra sabit kalır2. Geniş kullanır : İster koridor, banyo, oturma odası, yatak odası, koridor, salon, antre, her yere konulabilir.3. Büyük kapasite : çekmeceli temiz depolama ayakkabı rafı, özellikler : 7 kat, 34 çift ayakkabı barındırabilir, üst kitaplar, el sanatları, anahtarlıklar ve diğer eşyalar yerleştirilebilir.4. Temizlemesi kolay ve nem geçirmez : yüzeydeki boyayı temizlemek ve nemden korumak için sadece bir bez kullanın.5. Güvenli ve yerden tasarruf : Koridorda, bodrumda, yatak odasında, çocuk odasında veya tavan arasında olsun, ayakkabı rafı eşyalarınıza veya çocuğunuza zarar vermez.Önlemler : 1. Boyutlar elle ölçülür ve fizik ve veriler 12 cm'lik bir hataya sahip olabilir.2. Bilgisayar monitörlerindeki fark nedeniyle, renkte küçük bir boşluk olabilir.Bu normal, kalite sorunu değil.3. Bu ürün bir ayakkabı raf ve diğer çekim sahne içermez.4. Satın alırken, evinizin bu ayakkabı rafı kapağı için uygun olduğundan emin olun.5. Satın aldıktan sonra 721 iş günü içinde alındı.Satın alma işlemi hakkında herhangi bir sorunuz varsa, zaman içinde benimle irtibata geçiniz, ben 24 saat içinde bilgilerinize cevap verecektir!Sana mutlu bir hayat diliyorum!.

Anahtar Özellikler

Name:
shoe rack
Color:
white frame
Material:
woodbased panel
Size:
100x20x120cm
Weight:
19 kg
Style:
Nordic style
Applicable people:
everyone
feature:
1. Easy to install and assemble:
installation takes only a few simple steps and remains stable after multiple disassembly
2. Wide range of uses:
Whether in the corridor, bathroom, living room, bedroom, hallway, hall, entrance, can be placed anywhere.
3. Large capacity:
clean storage shoe rack with drawers, specifications
4. Easy to clean and moistureproof:
just use a cloth to clean the paint on the surface and protect it from moisture.
5. Safe and space saving:
Whether in the corridor, basement, bedroom, children's room or attic, the shoe rack will not damage your belongings or your child.
Precautions:
1. Dimensions are measured by hand, and the physics and data may have an error of 12 cm. :
2. Due to the difference in computer monitors, there may be a small gap in color. This is normal, not a quality issue. :
3. This product is a shoe rack and does not contain other shooting props. :
4. When purchasing, make sure your home is suitable for this shoe rack cover. :
5. Received within 721 business days after purchase. :
If you have any questions about the purchase process, please contact me in time, I will reply to your information within 24 hours! :
I wish you a happy life! :

Bu kadar sever alıcılara