• Yeni Kız
CABT Siyah 18 inç Salınımlı Kaide Duvar Fanı, 3 Hız ve Ayarlanabilir Fan Kafası ile

CABT Siyah 18 inç Salınımlı Kaide Duvar Fanı, 3 Hız ve Ayarlanabilir Fan Kafası ile

₺ 204.60

Basit Montaj-fanınızı kısa sürede monte edeceğiniz anlamına gelir.Sadece fan stand fan araya gelen yönergeleri izleyin ve bitirdiniz. 3 Güçlü Hız-Güçlü motor ve metal fan kanatları, oda boyunca bir soğutma esintisi sağlar.Uzun mesafeli hava beslemesi, yaz soğutmasının ihtiyaçlarını karşılayan yaklaşık 7 metredir.Geniş Açılı Hava Beslemesi-Manuel 45° yukarı ve aşağı ayar, 120° sol ve sağ otomatik kafa sallama.Çok yönlü serin esinti, bu fanı bir alanın soğutulması veya havalandırılması için ideal kılar.Çift İpli Tasarım-basit ekran, bir bakışta net, kullanımı kolay, İşlemi kolaylaştırır, sadece hafifçe çekin ve yaz esintisinin tadını kolayca çıkarın.Şık Görünüm-basit tasarım, bu fanı endüstri, ticari, konut, sera veya yüksek hızlı fanların gerekli olduğu herhangi bir yer için ideal bir seçim haline getirir.Ürün Açıklaması Bu endüstriyel duvar fan, dahil olmak üzere Sanayi, Ticari, Konut ve Sera endüstriyel veya ticari ortamlarda hava serin ve sirkülasyonu mükemmel.Adı : Duvar fan özellikler : Boyut : 18 : Pervane çapı : İş yerinde Serin ve Hava Sirkülasyonu en iyi Güç Fan yüksekliği Net kapak çapı 45 cm/532 : 51 cm/20.08 : cm/24.02 tipik Güç Kablosu Uzunluğu : 1.5 m / 59 Bu fan blade güçlü ABS sert plastik horn bir fan kullanır, Sakin kesme rüzgar yumuşak, anlık hava sirkülasyonu ve soğutma için mükemmel bir çözüm. günlük yaşamın ihtiyaçlarını karşılamak için 3 hız.Çıkarılabilir yüksek yoğunluklu toka ağı, iç tozu temizlemesi kolay, yüksek yoğunluklu, sökülmesi kolay.Not : Her fotoğraf ayni alınır, ancak ışık, ekran ve kişisel renk farkı nedeniyle, renk farkı küçüktür, lütfen satın aldığınızdan emin olun.En iyi müşteri hizmetini sunuyoruz.Yardıma ihtiyacınız olursa, lütfen bize e-posta ile ulaşın.Size 24 saat içinde cevap vereceğiz ve size mutlu bir yaşam diliyorum.

Anahtar Özellikler

Size:
18 in
Fan blade diameter:
45 cm/17.72 in
Net cover diameter:
51 cm/20.08 in
Fan height:
61cm/24.02 in
Rated Power:
60w
Power Cord Length:
1.5 m / 59 in
Cool and Circulate Air at Work :
This fan uses a strong ABS hard plastic horn fan blade, Quiet cut wind is softer, is the perfect solution for instant air circulation and cooling. :
3 speeds to meet the needs of daily life. :
Detachable high-density buckle net, easy to clean the internal dust, high density, easy to disassemble. :
Note:
Each photo is taken in kind, but due to the difference in light, display and personal color, the color difference is small, Please rest assured to buy. :
We offer the best customer service. If you need help, please contact us by e-mail. We will answer you within 24 hours and I wish you a happy life. :

Bu kadar sever alıcılara