• Yeni Kız
Tornavida Matkap Adaptörü, geniş Uygulama Hex Shank Chuck Kurulumu kolay Taşınabilir Pas Geçirmez Ev Geliştirme için Araba Tamir için

Tornavida Matkap Adaptörü, geniş Uygulama Hex Shank Chuck Kurulumu kolay Taşınabilir Pas Geçirmez Ev Geliştirme

₺ 180.30

GENİŞ uygulama yelpazesi : Elektrikli matkaplar, öğütücüler, tornavidalar vb.Gibi çoğu elektrikli alette yaygın olarak kullanılan 0.6-8mm matkap uçları için uygun altıgen şaft tasarımı.MÜKEMMEL İŞÇİLİK : Hassas işçilik, istikrarlı yapısı, küçük boyutu ve hafifliği, operasyonunuza ek yük getirmeyecektir.SAĞLAM VE DAYANIKLI : Bu matkap ucu chuck yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme yapılır, dayanıklı, pas geçirmez ve korozyona dayanıklı, ve uzun süre kullanım.KURULUMU KOLAY : Matkap ucu tutucusu, kullanımı ve kurulumu kolay, sabit sıkma, elektrikli aletin matkap ucunun hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlar.GÜVENLİ ÇALIŞMA : Kendinden merkezleme büküm matkap chuck, rahat, güvenli ve hızlı, kullanımı kolay, yaygın matkap bağlantısı, ev dekorasyon, vb.Özellik : 1. GENİŞ uygulama yelpazesi : Elektrikli matkaplar, öğütücüler, tornavidalar vb.Gibi çoğu elektrikli alette yaygın olarak kullanılan 0.6-8mm matkap uçları için uygun altıgen şaft tasarımı.2. SAĞLAM VE DAYANIKLI : Bu matkap ucu chuck yüksek kaliteli alüminyum alaşımlı malzeme yapılır, dayanıklı, pas geçirmez ve korozyona dayanıklı, ve uzun süre kullanım.3. KURULUMU KOLAY : Matkap ucu tutucusu, kullanımı ve kurulumu kolay, sabit sıkma, elektrikli aletin matkap ucunun hızlı ve kolay bir şekilde değiştirilmesini sağlar.4. GÜVENLİ ÇALIŞMA : Kendinden merkezleme büküm matkap chuck, rahat, güvenli ve hızlı, kullanımı kolay, yaygın matkap bağlantısı, ev dekorasyon, vb.5. MÜKEMMEL İŞÇİLİK : Hassas işçilik, istikrarlı yapısı, küçük boyutu ve hafifliği, operasyonunuza ek yük getirmeyecektir.Şartname : Öğe Türü : Hex Shank Chuck Material : Alüminyum alaşımağırlık : Yaklaşık. 46g / 1.6 ozürün Uygulanabilir Özellikler : 0.6-8mm / 0.02-0.31 Uygulama Kapsamı : Matkap ucu bağlantısı, ev dekorasyonu, vb.Paket listesi : 1 x Hex Shank Aynakolnot : 1. Izin lütfen 0-1 inç hata nedeniyle manuel ölçüm.Anlayışınız için teşekkürler.2. Monitörler aynı kalibre, fotoğrafları görüntülenen öğe renkli gerçek nesneden biraz farklı gösteriliyor olabilir.Lütfen gerçek olanı standart olarak alın.

Anahtar Özellikler

Item Type:
Hex Shank Chuck
Material:
Aluminum Alloy
Weight:
Approx. 46g / 1.6oz
Product Applicable Specifications:
0.6-8mm / 0.02-0.31in
Scope of Application:
Drill bit connection, home decoration, etc.
Package List:
1 x Hex Shank Chuck :
1. Please allow 0‑1 inch error due to manual measurement. Thanks for your understanding. :
2. Monitors are not calibrated same, item color displayed in photos may be showing slightly different from the real object. Please take the real one as standard. :

Bu kadar sever alıcılara