• Yeni Kız
HOMİLLE Gebelik Yastıkları, C Tipi Tam Vücut Yastığı, Hamile Kadınların Sırtını, Kalçalarını, Bacaklarını ve Karnını Destekler, Mor

HOMİLLE Gebelik Yastıkları, C Tipi Tam Vücut Yastığı, Hamile Kadınların Sırtını, Kalçalarını, Bacaklarını

₺ 247.80

[Kullanışlı ve pratik] Bizim gebelik yastık yumuşak ve comfortable.It kendi bedeniniz olarak kullanılabilir pillow.It hamile kadınlar ve herkes için mükemmel bir yastıktır. [Boyut] Bu hamile yastığı 130 cm uzunluğunda, 75 cm genişliğinde ve 20 cm high.It sırtınızı, karnınızı, bacaklarınızı ve boynunuzu desteklemek için ideal bir yastıktır. [Kullanım] Sadece hamile anneler için bir yastık değil, bu tüm vücut yastığı daha fazla desteğe ihtiyaç duymak, ameliyattan iyileşmek veya başlarını, boynunu, bacaklarını ve sırtını desteklemek için ayrı bir yastık kullanmak zorunda kalmaktan yorulmak için çok uygundur. Uyumak, okumak, emzirmek veya TV izlemek istediğinizde, bu rahat hamilelik yastığı karnınıza ve sırtınıza uyum sağlayacaktır. Tüm vücut hamilelik yastığımız daha iyi bir uyku çekmenize, gece boyunca uyku kesintilerini azaltmanıza yardımcı olabilir, böylece huzur içinde uyuyabilirsiniz.Ürün Açıklaması : Gelecekteki bir baba olmak üzereyseniz, mutlu olun ve karınıza bakmayı ve bakmayı unutmayın.Hamile olan kadınların daha fazla sevgiye ihtiyacı var.Bu hamilelik yastığı hamile kadınlar için özel olarak tasarlanmıştır.Tam vücut yastığımız, kullanıcının sırtına mükemmel destek sağlar ve abdomen.At aynı zamanda, yastık kılıfı çıkarılabilir ve yıkanabilir ve iç mesanenin yastığın yüksekliğini serbestçe ayarlamak için bir fermuarı vardır.İç astar, güvenli ve cilt dostu, rahat ve nefes alabilen yüksek kaliteli dokunmamış kumaş kullanır.Her anne adayının hamilelik sırasında rahatlamasına izin verin.Özellik : 1. Yastık 2 olarak kullanılabilir. Bel yastığı tasarımı 3. Rahat mide kaldırma 4. Bacak desteği 5. 6 Yastık olarak kullanılabilir. Gebelik, laktasyon (ilkbahar, yaz, sonbahar ve kış, tüm yıl Sevgili alıcı yuvarlak), eğer uyku öncesi, satın alma sırasında veya sonrasında bu matemity yastık hakkında herhangi bir sorunuz ya da önerileriniz varsa, çekinmeyin lütfen bize bildirin etmek için : *130cm 75 Uygun Mor Ağırlık : 1.65 kg Ürün boyutu : C tipi doğum yastık renk yumuşak destek Özellikler : Ad : : .24 saat içinde size cevap vereceğiz ve ihtiyaçlarınızı karşılamak için elimizden gelenin en iyisini yapacağız.

Anahtar Özellikler

Name:
C-type maternity pillow
color:
Purple
Weight:
about 1.65kg
Product size:
about 75*130cm
Suitable for:
pregnancy, lactation (spring, summer, autumn and winter, all year round)
Dear buyer, if you have any questions or suggestions about this matemity pillow for sleeping before, during or after purchase, please feel free to let us know. We will reply you within 24 hours and try our best to meet your needs. :

Bu kadar sever alıcılara