• Yeni Kız
16 MG 20 Sayfalık Ofis Masaüstü Elektrikli Zımba Kaymaz Taban Çok Amaçlı Otomatik Zımba Ofis Ev Okul Malzemeleri Masaüstü Zımba Ağır

16 MG 20 Sayfalık Ofis Masaüstü Elektrikli Zımba Kaymaz Taban Çok Amaçlı Otomatik Zımba Ofis Ev Okul Malzemeleri

₺ 31.17

KOLAY KULLANIM İÇİN.Hızlı zımba konumlandırma için ekstra geniş kağıt girişi.10# Zımba için uygun (4 inç / 4.33 inç).Dergi Kapasitesi : 50 Zımba.Endüstriyel, ticari, ofis okul kağıdı veya dosya ciltleme için uygundur.GÜÇ KAYNAĞI.Kablosuz kullanım için 4 adet AA pil (AA piller dahil değildir) ile güçlendirilebilir.Geleneksel zımbalara göre daha az güç gerektirir, bu da daha az çaba harcayarak daha fazla yaprağı zımbalamanıza olanak tanır.BÜYÜK KAPASİTE.Sıkışmadan 15-20 sayfaya kadar kağıdı kolayca zımbalayın.Eviniz, ofis masaüstünüz, okulunuz, sınıfınız vb.Için idealdir.YAYGIN kullanım.Masaüstünüzü çizilmelere karşı korurken, kullanım sırasında zımbanızı sıkıca yerinde tutacak kaymaz taban.Ofis katipleri, öğrenciler, öğretmenler, ev hanımı vb.Için idealdir.Ayrıca öğrenciler, kızlar ve çocuklar için ideal bir hediye.OTOMATİK BAĞLAMA.Bu masaüstü elektrikli zımba özenle tasarlanmış, otomatik zımbalama, çaba gerektirmez.Asla sıkışma.İç çelik yapı paslanmaya karşı dayanıklı ve dayanıklıdır. 20 Sayfalık Ofis Masaüstü Elektrikli Zımba kaymaz Taban Çok amaçlı Otomatik Zımba Ofis Ev Okul Malzemeleri masaüstü zımba ağır duty Features : 100% brand new ve yüksek quality AUTOMATİC BAĞLAMA.Bu masaüstü elektrikli zımba özenle tasarlanmış, otomatik zımbalama, çaba gerektirmez.Asla sıkışma.İç çelik yapı paslanmaya karşı dayanıklı ve dayanıklıdır.KOLAY KULLANIM İÇİN.Hızlı zımba konumlandırma için ekstra geniş kağıt girişi.10# Zımba için uygun (4 inç / 4.33 inç).Dergi Kapasitesi : 50 Zımba.Endüstriyel, ticari, ofis okul kağıdı veya dosya ciltleme için uygundur.BÜYÜK KAPASİTE.Sıkışmadan 15-20 sayfaya kadar kağıdı kolayca zımbalayın.Eviniz, ofis masaüstünüz, okulunuz, sınıfınız vb.Için idealdir.GÜÇ KAYNAĞI.Kablosuz kullanım için 4 adet AA pil (AA piller dahil değildir) ile güçlendirilebilir.Geleneksel zımbalara göre daha az güç gerektirir, bu da daha az çaba harcayarak daha fazla yaprağı zımbalamanıza olanak tanır.YAYGIN kullanım.Masaüstünüzü çizilmelere karşı korurken, kullanım sırasında zımbanızı sıkıca yerinde tutacak kaymaz taban.Ofis katipleri, öğrenciler, öğretmenler, ev hanımı vb.Için idealdir.Ayrıca öğrenciler, kızlar ve çocuklar için ideal bir hediye.Şartname : Malzeme : Metal+Plastic Color : Siyah; Pil : 4 x AA pil ( Dahil değildir ) Kağıt kapasitesi : Yaklaşık. 15 Yaprak Fit için : 10 # Staples Feeding Kağıt Derinliği : Yaklaşık. 8-35mm / 0.31-1.38 inç Boyutu : Yaklaşık. 12. 4x6x4 cm (LHW)/4.88x2.36x1.57 İnç Ağırlık : Yaklaşık. 250g Package içerir : 1 adet elektrikli zımba( 4 x AA pil dahil değildir) not : 1. Zımba ve AA Piller Pakete dahil değildir; 2.Izin lütfen 0-1 cm hata nedeniyle manuel ölçüm.lütfen teklif vermeden önce sakıncası olmadığından emin olun.3.Nedeniyle farklı monitörlerde arasındaki fark, resim öğenin gerçek rengini yansıtmıyor olabilir.Teşekkürler!.

Anahtar Özellikler

Material:
Metal+Plastic
Color:
Black;
Battery:
4 x AA Batteries ( Not Inluded )
Paper Capacity:
Approx. 15 Sheets
Fit for:
10# Staples
Feeding Paper Depth:
Approx. 8-35mm/0.31-1.38in
Size:
Approx. 12.4x6x4cm(LHW)/4.88x2.36x1.57in
Weight:
Approx. 250g
Package Includes:
1 Piece Electric Stapler
( 4 x AA Batteries Not Inluded ) :
note:
1. Staples and AA Batteries Not Inluded in the package;
2.Please allow 0-1cm error due to manual measurement. pls make sure you do not mind before you bid. :
3.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. Thank you! :

Bu kadar sever alıcılara